Avukat Uğur Kır tarafından kurulan Beylerbeyi Hukuk, uzmanlık alanı İcra Hukuku ve Ceza Hukuku olmak üzere Boşanma ve Aile Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Sigorta Hukuku, Tazminat Hukuku, Miras Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Şirketler Hukuku, Vergi Hukuku gibi tüm hukuk alanlarında hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti veren bir avukatlık ofisidir.

Antalya’nın merkezinde bulunan ve Antalya’nın en prestijli iş merkezlerinden olan Mirador İş Merkezinde faaliyetlerine devam eden Beylerbeyi Hukuk, ulusal ve uluslararası hukuk alanlarında özel kişi veya tüzel kişilere kişisel ve kurumsal avukatlık hizmeti veren bir avukatlık ofisidir.

Tamamen sonuç odaklı çalışan ve adeta zamanla yarışan Avukat Uğur Kır yönetimindeki Beylerbeyi Hukuk Ekibi, uzun yıllar süren yargılamalara rağmen en kısa zamanda en olumlu sonuçlar almayı hedefleyen bir avukatlık ekibidir.

Müvekkillerine her türlü gelişmeyi/durumu sözlü veya yazılı raporlar halinde sürekli bildirme yöntemini ve hizmetini benimseyen Beylerbeyi Hukuk, müvekkilin dosya veya dava aşaması ile ilgili bütün beklentilerine tamamen karşılık vermeye çalışan, müvekkilini sürekli bilgilendirerek onları aydınlatan ve müvekkiline sadakat yükümlülüğü çerçevesinde güven veren bir Antalya avukatlık ofisidir.

Beylerbeyi Hukuk Antalya Avukatları, bilhassa insan ilişkileri ve saha konusunda tecrübeli ve girişken olması dolayısıyla birçok konuda ileri görüşlü ve parlak fikirli olup, olayları seri bir şekilde çözümlemekte ve sonuca ulaşmaktadır.

Herkesin bildiği ve öğrenebileceği kalıp bilgilere ek olarak, beşeri ilişkileri sayesinde olaylara kıskıvrak çözümler üretebilmesi de Beylerbeyi Hukuk Ekibi’nin farkını ortaya çıkarmaktadır.

Hızla büyüyen dünyaya tabir-i caizse optimize olabilmek için sürekli gelişen ve geliştirilen insan ilişkileri ve hukuki olayları takip etmek, bunları takip edebilmek Beylerbeyi Hukuk Ekibi’nin görevleri ve becerileri arasındadır.

HERKESE ADALET, KİMSEYE MERHAMET...